Results: 2η Τοπική ΕΠΕΣΘ - Όμιλος ανόδου
Round results [Όμιλος ανόδου] - 14η αγωνιστική (10.04.2016)


Sunday, 08.11.2015 - 19. Matchday
Sunday, 15.11.2015 - 19. Matchday
Sunday, 22.11.2015 - 19. Matchday
Sunday, 29.11.2015 - 19. Matchday
Sunday, 06.12.2015 - 19. Matchday
Sunday, 10.01.2016 - 19. Matchday
15:30 h ΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 3 - 1
17:00 h ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΕΣΠΕΡΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 1 - 3
17:00 h ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 1 - 3
17:00 h ΑΕΝ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΠΚ 1 - 3
Sunday, 17.01.2016 - 19. Matchday
17:00 h ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 2 - 3
17:00 h ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΠΚ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 0 - 3
17:00 h ΑΕΝ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ 3 - 1
17:00 h ΕΣΠΕΡΟΣ ΘΕΡΜΗΣ ΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ 2 - 3
Sunday, 24.01.2016 - 19. Matchday
17:00 h ΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ ΑΕΝ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ 3 - 1
17:00 h ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 3 - 2
17:00 h ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΠΚ 3 - 2
20:00 h ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 3 - 0
Sunday, 31.01.2016 - 19. Matchday
17:00 h ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ 2 - 3
17:00 h ΑΕΝ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 3 - 1
17:00 h ΕΣΠΕΡΟΣ ΘΕΡΜΗΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 0 - 3
18:00 h ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΠΚ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 3 - 1
Sunday, 07.02.2016 - 19. Matchday
17:00 h ΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΠΚ 3 - 1
17:00 h ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 1 - 3
17:00 h ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ 3 - 2
17:00 h ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΑΕΝ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ 2 - 3
Sunday, 14.02.2016 - 19. Matchday
17:00 h ΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 0 - 3
17:00 h ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 1 - 3
17:00 h ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΠΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 1 - 3
18:30 h ΑΕΝ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 3 - 1
Sunday, 21.02.2016 - 19. Matchday
17:00 h ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ 2 - 3
17:00 h ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΠΚ 3 - 0
17:00 h ΕΣΠΕΡΟΣ ΘΕΡΜΗΣ ΑΕΝ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ 2 - 3
17:00 h ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ 0 - 3
Sunday, 28.02.2016 - 19. Matchday
17:00 h ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ 0 - 3
17:00 h ΕΣΠΕΡΟΣ ΘΕΡΜΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ 3 - 0
17:00 h ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 0 - 3
17:00 h ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΠΚ ΑΕΝ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ 1 - 3
Sunday, 06.03.2016 - 19. Matchday
17:00 h ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 3 - 0
17:00 h ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΠΚ 3 - 0
17:00 h ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΕΝ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ 1 - 3
17:00 h ΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ ΕΣΠΕΡΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 2 - 3
Sunday, 13.03.2016 - 19. Matchday
17:00 h ΑΕΝ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ ΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ 0 - 3
17:00 h ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 0 - 3
17:00 h ΕΣΠΕΡΟΣ ΘΕΡΜΗΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 3 - 2
17:00 h ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΠΚ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ 3 - 1
Sunday, 20.03.2016 - 19. Matchday
17:00 h ΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ 3 - 0
17:00 h ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΠΚ 3 - 0
17:00 h ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΑΕΝ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ 3 - 0
17:00 h ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΕΣΠΕΡΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 1 - 3
Sunday, 27.03.2016 - 19. Matchday
17:00 h ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΠΚ ΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ 0 - 3
17:00 h ΕΣΠΕΡΟΣ ΘΕΡΜΗΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 3 - 0
17:00 h ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 1 - 3
17:00 h ΑΕΝ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 2 - 3
Sunday, 03.04.2016 - 19. Matchday
17:00 h ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ 1 - 3
17:00 h ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ 3 - 0
17:00 h ΕΣΠΕΡΟΣ ΘΕΡΜΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΠΚ 3 - 0
17:00 h ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕΝ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ 2 - 3
Sunday, 10.04.2016 - 19. Matchday
17:00 h ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΠΚ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 0 - 3
17:00 h ΑΕΝ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 2 - 3
17:00 h ΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 3 - 0
Saturday, 16.04.2016 - 19. Matchday
15:00 h ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 1 - 3

4 Team(s) not playing: ΠΕΡΣΕΑΣ ΟΠΑΘ, ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΕ, ΑΞΙΟΥ Α.Ε., ΑΕΝ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ