Results: 2η Τοπική ΕΠΕΣΘ - Όμιλος ανόδου
Round results [Όμιλος ανόδου] - 14η αγωνιστική ανόδου (14.05.2017)


Sunday, 13.11.2016 - 23. Matchday
Sunday, 20.11.2016 - 23. Matchday
Sunday, 11.12.2016 - 23. Matchday
Sunday, 18.12.2016 - 23. Matchday
Sunday, 08.01.2017 - 23. Matchday
Sunday, 15.01.2017 - 23. Matchday
Thursday, 19.01.2017 - 23. Matchday
Sunday, 22.01.2017 - 23. Matchday
Thursday, 26.01.2017 - 23. Matchday
Sunday, 05.02.2017 - 23. Matchday
18:30 h ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΜΥΓΔΟΝΙΑΣ 3 - 0
18:30 h ΑΕΝ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ ΠΕΡΣΕΑΣ ΟΠΑΘ 1 - 3
18:30 h ΑΕ ΔΕΛΤΑ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 0 - 3
18:30 h ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 3 - 0
Sunday, 12.02.2017 - 23. Matchday
16:00 h ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 2 - 3
17:00 h ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 1 - 3
17:00 h ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΜΥΓΔΟΝΙΑΣ ΑΕΝ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ 1 - 3
17:00 h ΠΕΡΣΕΑΣ ΟΠΑΘ ΑΕ ΔΕΛΤΑ 3 - 0
Sunday, 19.02.2017 - 23. Matchday
17:00 h ΑΕΝ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 3 - 0
17:00 h ΑΕ ΔΕΛΤΑ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΜΥΓΔΟΝΙΑΣ 1 - 3
17:00 h ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 3 - 0
20:00 h ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΠΕΡΣΕΑΣ ΟΠΑΘ 1 - 3
Thursday, 23.02.2017 - 23. Matchday
17:00 h ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΑΕΝ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ 3 - 2
21:15 h ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΜΥΓΔΟΝΙΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 0 - 3
Sunday, 26.02.2017 - 23. Matchday
17:00 h ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΑΕ ΔΕΛΤΑ 3 - 0
17:00 h ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΠΕΡΣΕΑΣ ΟΠΑΘ 3 - 1
Sunday, 05.03.2017 - 23. Matchday
17:00 h ΑΕ ΔΕΛΤΑ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 0 - 3
17:00 h ΠΕΡΣΕΑΣ ΟΠΑΘ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΜΥΓΔΟΝΙΑΣ 3 - 0
17:00 h ΑΕΝ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 3 - 1
20:00 h ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 2 - 3
Sunday, 12.03.2017 - 23. Matchday
17:00 h ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΠΕΡΣΕΑΣ ΟΠΑΘ 0 - 3
17:00 h ΑΕΝ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ ΑΕ ΔΕΛΤΑ 3 - 0
17:00 h ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΜΥΓΔΟΝΙΑΣ 3 - 1
18:00 h ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 3 - 0
Sunday, 19.03.2017 - 23. Matchday
17:00 h ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΜΥΓΔΟΝΙΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 0 - 3
17:00 h ΠΕΡΣΕΑΣ ΟΠΑΘ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 2 - 3
17:00 h ΑΕ ΔΕΛΤΑ ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 3 - 1
Tuesday, 21.03.2017 - 23. Matchday
21:30 h ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕΝ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ 2 - 3
Sunday, 26.03.2017 - 23. Matchday
17:00 h ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΜΥΓΔΟΝΙΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 0 - 3
17:00 h ΠΕΡΣΕΑΣ ΟΠΑΘ ΑΕΝ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ 1 - 3
17:00 h ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΔΕΛΤΑ 3 - 0
17:00 h ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 0 - 3
Sunday, 02.04.2017 - 23. Matchday
17:00 h ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 3 - 1
17:00 h ΑΕΝ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΜΥΓΔΟΝΙΑΣ 3 - 0
17:00 h ΑΕ ΔΕΛΤΑ ΠΕΡΣΕΑΣ ΟΠΑΘ 1 - 3
17:00 h ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 3 - 0
Sunday, 09.04.2017 - 23. Matchday
17:00 h ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΑΕΝ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ 1 - 3
17:00 h ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΜΥΓΔΟΝΙΑΣ ΑΕ ΔΕΛΤΑ 3 - 0
17:00 h ΠΕΡΣΕΑΣ ΟΠΑΘ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 3 - 1
17:00 h ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 0 - 3
Sunday, 23.04.2017 - 23. Matchday
17:00 h ΑΕ ΔΕΛΤΑ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 1 - 3
17:00 h ΑΕΝ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 1 - 3
17:00 h ΠΕΡΣΕΑΣ ΟΠΑΘ ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 3 - 0
20:00 h ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΜΥΓΔΟΝΙΑΣ 3 - 0
Sunday, 30.04.2017 - 23. Matchday
17:00 h ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΑΕ ΔΕΛΤΑ 3 - 0
17:00 h ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΜΥΓΔΟΝΙΑΣ ΠΕΡΣΕΑΣ ΟΠΑΘ 0 - 3
17:00 h ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΝ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ 0 - 3
17:00 h ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 3 - 0
Sunday, 07.05.2017 - 23. Matchday
17:00 h ΠΕΡΣΕΑΣ ΟΠΑΘ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 3 - 1
17:00 h ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 3 - 2
17:00 h ΑΕ ΔΕΛΤΑ ΑΕΝ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ 0 - 3
17:00 h ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΜΥΓΔΟΝΙΑΣ ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 2 - 3
Sunday, 14.05.2017 - 23. Matchday
17:00 h ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΜΥΓΔΟΝΙΑΣ 3 - 0
17:00 h ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΕΡΣΕΑΣ ΟΠΑΘ 1 - 3
17:00 h ΑΕΝ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 2 - 3
17:00 h ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕ ΔΕΛΤΑ 3 - 1

5 Team(s) not playing: ΑΕΝ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ, ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ, ΖΕΦΥΡΟΣ, ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ, ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ